Груниківська гімназія із структурним підрозділом початкової школи с. Груники вул. без Назви, 3

Композиції

Великдень – одне з найдавніших та найшанованіших свят у народі. Свято Пасхи супроводжується багатьма звичаями та обрядами. Та найдревніший обряд, який зберігся і понині, є разкрашування яєць. Тому зараз в останній тиждень перед Великоднем проводяться виставки писанок, крашанок та композицій. У нашій Груниківській гімназії також всі з нетерпінням чекають на Пасху. Підтвердженням цьому є виставка писанок та колективних святкових композицій, яка проходила 11 квітня. Участь у підготовці експонатів взяли майже всі учнівські колективи, разом із вчителями та батьками. Фантазія, ідеї і їх втілення просто вражають. Проведення такого тематичного заходу залучає дітей до вивчення звичаїв українського народу у сфері декоративно-ужиткового мистецтва, виховує в них національно-патріотичні почуття, надає учням можливість виявити свою індивідуальність, сприяє зміцненню дружніх стосунків у колективах, розвитку згуртованості, надихає на спільну творчу діяльність.Щиро дякую Всім хто прийняв участь у виставці.Божого благословіння Вам та миру нашій Україні.
Створено 28.04.23
Альбом школи